НОВИНИ

...

ФШ МРІЯ ЛЬВІВ ПЕРЕМОГЛА ДВОМА СКЛАДАМИ
КОМАНДУ STARKIDS ВЕЛИКИЙ ЛЮБІНЬ

Футбольна школа Мрія Львів перемогла двома складами команду STARKIDS Великий Любінь. Першими на поле вийшли старші вікові групи. Наша команда в дебюті гри забила м'яч зі штрафного у виконанні Максима Черника. Далі за рівної гри обох команд, мрійники забили другий м'яч, відзначився Максим Козловський. В другому таймі наша команда пропустила два м'ячі і матч завершився внічию. Далі була серія післяматчевих пенальті, в якій ми переграли суперників. Мирослав Кухарук два удари парирував. Молодша вікова група впевнено розпочала свій поєдинок. На початку матчу відзначився Матвій Каленський класним ударом у "девятку". Далі дублем відзначився Артур Вольський. На початку другого тайму господарі поля забили м'яч. Четвертий м'яч мрійники забили у дуже класній атаці - відзначився Матвій Маковський. Через декілька хвилин Матвій Каленський забив ударом головою і рахунок став 5:1 , далі мрійники пропустили ще один м'яч.